Shiko me titra shqip

Statusi:
Sezonet:
Viti i Prodhimit: -
Perditesimi i fundit: 25.05.2017
Titulli Origjinal

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit , si dhe per te reja nga te tjere seriale amerikane!

Statusi:

Origjinal:

Viti: -

Advertisment / Reklame

Regjizor: Josh Schwartz, Chris Fedak.

Aktoret: Zachary Levi , Sarah Lancaster, Yvonne Strahovski , Joshua Gomez, Adam Baldwin.

Pershkrim i shkurter:

Chuck Bartovski eshte nje djale qe punon si ekspert i sherbimit kompjuterik ne nje market. Ai eshte inteligjent por pa shume ambicie. Brais, ish-shoku i dhomes se Chukut ne universitet dhe tashme nje agjent i CIAs, vjedh Intersektin, nje program te vecante te CIA-s me sekrete qeveritare dhe shkateron kommpjuterat qe e mbajne ate. Keto kopje do te futen ne trurin e Chakut permes imazheve te enkoduara kur ai hap nje e-mal nga Brais. Chaku tashme do te rekrutohet per te perdorur informacionet qe mban ne tru per te ndihmuar ne kapjen e teroristeve nderkombetare.

Lexo me shume...

Episodi ...


    Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/videtmnv/public_html/seriale_me_titra_shqip/universal/pjeset.php on line 5

    Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/videtmnv/public_html/seriale_me_titra_shqip/universal/pjeset.php on line 8