Shiko me titra shqip

Statusi:
Sezonet:
Viti i Prodhimit: -
Perditesimi i fundit: 25.05.2017
Titulli Origjinal

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit , si dhe per te reja nga te tjere seriale amerikane!

Statusi:

Origjinal:

Viti: -

Advertisment / Reklame

Regjizor: Josh Goldsmith, Cathy Yuspa.

Aktoret: Brad Garrett , Joely Fisher, Kat Foster , Eddie Kaye Thomas, J.B. Smoove.

Pershkrim i shkurter:

Ky serial shtjellon ngjarjet rreth ciftit te martuar Edi dhe Xhoi, qe kane 23 vjet te martuar. Duke trajtuar situatat e jetes se perditshme dhe reagimin e ciftit ndaj tyre, seriali sjell nje trajtim mjaft te sinqerte dhe njerezor te sjelljes ne cift, ku nisur nga ngjarje te rendomta shpesh shkohet deri ne absurd, perpara se te kuptohet gabimi, te ndalen grindjet dhe te kerkohet kompromis.

Situatat behen edhe me komike fale pranise se fqinjeve te rinj, te cilet jane nje cift i sapomartuar Xhef dhe Stef, te cilet duket se ende nuk kane dale nga muaji i mjaltit. Pas marteses ata do te kerkojne te vendosin marredheniet mes tyre dhe do te kerkojne shpesh keshillen e ciftit te Edit dhe Xhoit, nga te cilet do te mesojne mesime jetesore, por edhe truke per ta bere partnerin te realizoje deshiren e tjetrit...

Lexo me shume...

Episodi ...


    Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/videtmnv/public_html/seriale_me_titra_shqip/universal/pjeset.php on line 5

    Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/videtmnv/public_html/seriale_me_titra_shqip/universal/pjeset.php on line 8