Shiko How to Get Away with Murder me titra shqip

Statusi: Sezoni I - I Perfunduar
Sezonet: 1/2
Viti i Prodhimit: 2014 - Sot
Perditesimi i fundit: 19.03.2016
Titulli Origjinal How to Get Away with Murder

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit How to Get Away with Murder me titra shqip, si dhe per te reja nga te tjere seriale amerikane me titra shqip!

Statusi: Sezoni I - I Perfunduar

Origjinal: How to Get Away with Murder me titra shqip

Viti: 2014 - sot

Advertisment / Reklame

Regjizor: Peter Nowalk.

Aktoret: Viola Davis , Billy Brown, Alfred Enoch , Jack Falahee, Matt McGorry.

Pershkrim i shkurter:

Analize Kiting eshte nje avokate e famshme mbrojtjeje per ceshtje kriminale dhe nje profesoreshe ne Universitetin e Middletaunit, Filadelfia. Ajo zgjedh 5 nga studentet e saj si praktikante per firmen e saj te avokatise. Ata punojne me te punesuarit e Analizes per te mbrojtur kliente nga ceshtje te shumta e te ngaterruara gjyqesore. Nderkohe, keta studente perfshihen ne nje vrasje dhe perpiqen te shpetojne duke perdorur gjithcka qe dine per mbrojtjen dhe ligjet. Gjerat ngaterrohen kur edhe profesoresha Kiting e merr vesh kete vrasje...

Lexo me shume...

How to Get Away with Murder Episodi ...

 • How to Get Away with Murder Episodi 15
 • How to Get Away with Murder Episodi 14
 • How to Get Away with Murder Episodi 13
 • How to Get Away with Murder Episodi 12
 • How to Get Away with Murder Episodi 11
 • How to Get Away with Murder Episodi 10
 • How to Get Away with Murder Episodi 9
 • How to Get Away with Murder Episodi 8
 • How to Get Away with Murder Episodi 7
 • How to Get Away with Murder Episodi 6
 • How to Get Away with Murder Episodi 5
 • How to Get Away with Murder Episodi 4
 • How to Get Away with Murder Episodi 3
 • How to Get Away with Murder Episodi 2
 • How to Get Away with Murder Episodi 1
12