Shiko me titra shqip

Statusi:
Sezonet:
Viti i Prodhimit: -
Perditesimi i fundit: 25.05.2017
Titulli Origjinal

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit , si dhe per te reja nga te tjere seriale amerikane!

Statusi:

Origjinal:

Viti: -

Advertisment / Reklame

Regjizor: Eric Bress, J.Mackye Gruber.

Aktoret: Matt Dallas , Jaimie Alexander, Marguerite MacIntyre , April Matson, Kirsten Prout.

Pershkrim i shkurter:

Nje djale zgjohet teresisht lakuriq ne mes te nje pylli dhe nuk mban mend asgje nga jeta e tij para asaj dite. Ai endet neper qyetet dhe ndalohet nga policia, qe e dergon ne nje qender paraburgimi. Nje psikologe dergohet per ta ndihmuar me kujtesen dhe ajo e merr djalin ne shtepi dhe e quan Kajl. Ne perpjekje per te zbuluar rreth te shkuares se tij, Kajl tregon sjellje shume te cuditshme si dhe aftesi te jashtezakonshme intelekti. Ne kerkim te pergjigjeve ai do te zbuloje shume gjera te pazakonta mbi te shkuaren e vet, vecanerisht se kush ka qene dhe nga ka ardhur.

Lexo me shume...

Episodi ...


    Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/videtmnv/public_html/seriale_me_titra_shqip/universal/pjeset.php on line 5

    Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/videtmnv/public_html/seriale_me_titra_shqip/universal/pjeset.php on line 8