Shiko Mom me titra shqip

Statusi: Sezoni I - I Perfunduar
Sezonet: 1/3
Viti i Prodhimit: 2013 - Sot
Perditesimi i fundit: 01.06.2016
Titulli Origjinal Mom

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit Mom me titra shqip, si dhe per te reja nga te tjere seriale amerikane me titra shqip!

Statusi: Sezoni I - I Perfunduar

Origjinal: Mom me titra shqip

Viti: 2013 - sot

Advertisment / Reklame

Regjizor: Chuck Lorre, Eddie Gorodetsky, Nick Bakay.

Aktoret: Anna Faris , Allison Janney, Sadie Calvano , Nate Corddry, Matt L. Jones.

Pershkrim i shkurter:

Kristi, nje nene e divorcuar, beqare, me varesi ndaj alkolit dhe abuzimit me drogen vendos te rinise jeten e saj si nje nene normale, me dy femijet e vet, dhe zhvendoset ne Kaliforni. Ajo punon si kamariere dhe shkon ne takimet anonime mes te varurve nga alkoli. Kristi ka mbetur shtatzane me vajzen e vet, Viloten, kur ishte vetem 16 vjeƧ, dhe ka nje djale me ish-burrin e saj. Gjate perpjekjes se saj per nje jete te re, nena e Kristit, Boni, rifutet ne jeten e saj.

Ajo ka qene gjithashtu e varur nga alkoli dhe abuzuese droge, dhe Kristi mban ndaj saj nje inat dhe urrejtje te madhe. Situata e Kristit gjate luftes kunder abuzimit te substancave alkolike dhe veshtiresive te jetes se saj, si dhe perpjekjeve per te falur nenen e vet dhe per t'i siguruar femijeve te vet nje jete me te mire, krijojne situata komike dhe absurde, qe do ta tundojne shume ate t'i kthehet jetes se saj te vjeter, ...

Lexo me shume...

Mom Episodi ...

 • Mom Episodi 22
 • Mom Episodi 21
 • Mom Episodi 20
 • Mom Episodi 19
 • Mom Episodi 18
 • Mom Episodi 17
 • Mom Episodi 16
 • Mom Episodi 15
 • Mom Episodi 14
 • Mom Episodi 13
 • Mom Episodi 12
 • Mom Episodi 11
 • Mom Episodi 10
 • Mom Episodi 9
 • Mom Episodi 8
 • Mom Episodi 7
 • Mom Episodi 6
 • Mom Episodi 5
 • Mom Episodi 4
 • Mom Episodi 3
 • Mom Episodi 2
 • Mom Episodi 1
12