Shiko Power me titra shqip

Statusi: Sezoni I - I Perfunduar
Sezonet: 1/2
Viti i Prodhimit: 2014 - Sot
Perditesimi i fundit: 05.04.2016
Titulli Origjinal Power

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit Power me titra shqip, si dhe per te reja nga te tjere seriale amerikane me titra shqip!

Statusi: Sezoni I - I Perfunduar

Origjinal: Power me titra shqip

Viti: 2014 - sot

Advertisment / Reklame

Regjizor: Courtney Kemp Agboh.

Aktoret: Omari Hardwick , Lela Loren, Naturi Naughton , Joseph Sikora, Andy Bean.

Pershkrim i shkurter:

Ky serial ndjek historine e Xhejms Patrikut, pronari i nje klubi nate te famshem ne Nju Jork City "Truth". Ai eshte edhe nje prej drejtuesve kryesore ne rrjetin e paligjshem te trafikimit te droges ne Nju Jork, ku njihet me nofken "Fantazma". Ai perpiqet te gjeje nje balance mes dy jeteve te tij dhe balanca fillon te prishet kur ai ndien se do te terhiqet nga biznesi i paligjshem i droges dhe te perqendrohet ne biznesin e tij te ligjshem te klubit te nates, si dhe t'i dedikohet te dashures se tij. Tomi, partneri i tij me besnik ne biznesin e droges e quan kete nje krize te moshes se mesme dhe konflikte te reja nisin te lindin mes tyre. Ne mes te kesaj krize, nen presionet e ndryshme, zhvillohet historia e ketij personazhi gjate gjithe serialit.

Lexo me shume...

Power Episodi ...

 • Power Episodi 8 - 2
 • Power Episodi 8 - 1
 • Power Episodi 7 - 2
 • Power Episodi 7 - 1
 • Power Episodi 6 - 2
 • Power Episodi 6 - 1
 • Power Episodi 5 - 2
 • Power Episodi 5 - 1
 • Power Episodi 4 - 2
 • Power Episodi 4 - 1
 • Power Episodi 3 - 2
 • Power Episodi 3 - 1
 • Power Episodi 2 - 2
 • Power Episodi 2 - 1
 • Power Episodi 1 - 2
 • Power Episodi 1 - 1
12