Shiko Salem me titra shqip

Statusi: Aktiv
Sezonet: 1/2
Viti i Prodhimit: 2014 - Sot
Perditesimi i fundit: 18.07.2016
Titulli Origjinal Salem

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit Salem me titra shqip, si dhe per te reja nga te tjere seriale amerikane me titra shqip!

Statusi: Aktiv

Origjinal: Salem me titra shqip

Viti: 2014 - sot

Advertisment / Reklame

Regjizor: Brannon Braga, Adam Simon.

Aktoret: Janet Montgomery , Shane West, Seth Gabel , Tamzin Merchant, Ashley Madekwe.

Pershkrim i shkurter:

Kujdes: Permban skena te dhunshme dhe te renda! Salemi eshte nje histori fantastike bazuar ne gjyqet e famshme te Salemit ne shek. XVII ne kolonite e Masacusetit ne SH.B.A. Ne ate kohe qeveria dominohej nga udheheqesit Puritane. Xhoni dhe Meri e gjejne veten ne mes te nje romance epike dhe njekohesisht ndermjet nje paniku shtrigash qe ka sjelle ne qytezen e Salemit histeri, tmerr dhe deshperim...

Lexo me shume...

Salem Episodi ...

 • Salem Episodi 11
 • Salem Episodi 10
 • Salem Episodi 9
 • Salem Episodi 8
 • Salem Episodi 7
 • Salem Episodi 6
 • Salem Episodi 5
 • Salem Episodi 4
 • Salem Episodi 3
 • Salem Episodi 2
 • Salem Episodi 1
1