Shiko Millersat me titra shqip

Statusi: Sezoni I - I Perfunduar
Sezonet: 1/2
Viti i Prodhimit: 2013 - 2015
Perditesimi i fundit: 05.04.2016
Titulli Origjinal The Millers

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit Millersat me titra shqip, si dhe per te reja nga te tjere seriale amerikane me titra shqip!

Statusi: Sezoni I - I Perfunduar

Origjinal: The Millers me titra shqip

Viti: 2013 - 2015

Advertisment / Reklame

Regjizor: James Burrows, Phill Lewis.

Aktoret: Will Arnett , Margo Martindale, Beau Bridges , J. B. Smoove, Jayma Mays.

Pershkrim i shkurter:

Historite e Millersave zhvillohen ne Lizburg, Virxhinia ku Natan Miller eshte reporteri i lajmeve te nje televizioni lokal. Motra e tij, Debi, drejton nje kombinacion restoranit vegjetarian dhe nje studioje joge me burrin e saj, Adamin, me te cilin ka nje vajze, Mikelen. Natani nuk ka femije dhe ka nje mik te ngushte, Rein, i cili eshte edhe kameramani i televizionit me te cilin ai punon.

Problemet fillojne kur prinderit e tyre, Tomi dhe Karola kthehen nga Plazhi Murtlle. Natani i informon ata se eshte divorcuar nga gruaja e tij perpara shume muajs. Ne debat e siper, babai i tij vendos qe te beje te njejten gje, te divorcohet me Karolen duke prishur martesen e tyre 43-vje├žare. Tomi largohet dhe shkon te jetoje me Debin dhe Karola qendron te jetoje me djalin e vet, Natanin. Ky vendim do te shkaktoje trazira ne jetet e femijeve te tyre...

Lexo me shume...

Millersat Episodi ...

 • Millersat Episodi 23
 • Millersat Episodi 22
 • Millersat Episodi 21
 • Millersat Episodi 20
 • Millersat Episodi 19
 • Millersat Episodi 18
 • Millersat Episodi 17
 • Millersat Episodi 16
 • Millersat Episodi 15
 • Millersat Episodi 14
 • Millersat Episodi 13
 • Millersat Episodi 12
 • Millersat Episodi 11
 • Millersat Episodi 10
 • Millersat Episodi 9
 • Millersat Episodi 8
 • Millersat Episodi 7
 • Millersat Episodi 6
 • Millersat Episodi 5
 • Millersat Episodi 4
 • Millersat Episodi 3
 • Millersat Episodi 2
 • Millersat Episodi 1
12