Shiko Gra te Deshperuara me titra shqip

Statusi: Aktiv
Sezonet: 1/1
Viti i Prodhimit: 2008 - 2008
Perditesimi i fundit: 10.08.2016
Titulli Origjinal Mogli a pezzi

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit Gra te Deshperuara me titra shqip, si dhe per te reja nga te tjere seriale italiane me titra shqip!

Statusi: Aktiv

Origjinal: Mogli a pezzi me titra shqip

Viti: - 2008

Advertisment / Reklame

Aktoret: Manuela Arcuri , Valeria Milillo, Lorenza Indovina, Eva Grimaldi , Giuliana De Sio.

Pershkrim i shkurter:

Seriali ndjek historite komike te 3 shoqeve qe njihen qe nga shkolla fillore dhe qe tanime jane ne prag te te 40-tave. Ato kane te treja jete te ndryshme, por te treja ndajne probleme ne jeten e tyre bashkeshortore. Alice, eshte ndare nga bashkeshorti i saj, qe eshte nje biznesmen i interesuar vetem per parate. Ajo eshte ne kerkim te nje dashurie te re.

Dora duket e lumtur me burrin dhe femijet e saj te vegjel, dhe me punen e saj, por marredhenia e saj me bashkeshortin veshtiresohet kur ata konkurojne per te njejtin pozicion ne pune. Ndersa Sofia kerkon ta gjeje lumturine duke bere nje femije me burrin e saj perpara se te kaloje ne menopauze, por ai mesa duket nuk do t'ia dije per te. Megjithate, nje vrasje ne qytezen e tyre ku ato ngaterrohen papritmas i trondit jetet e tyre...

Lexo me shume...

Gra te Deshperuara Episodi ...

 • Gra te Deshperuara Episodi 4 - 3
 • Gra te Deshperuara Episodi 4 - 2
 • Gra te Deshperuara Episodi 4 - 1
 • Gra te Deshperuara Episodi 3 - 3
 • Gra te Deshperuara Episodi 3 - 2
 • Gra te Deshperuara Episodi 3 - 1
 • Gra te Deshperuara Episodi 2 - 3
 • Gra te Deshperuara Episodi 2 - 2
 • Gra te Deshperuara Episodi 2 - 1
 • Gra te Deshperuara Episodi 1 - 3
 • Gra te Deshperuara Episodi 1 - 2
 • Gra te Deshperuara Episodi 1 - 1
1