Shiko Ne Duart e Krimit me titra shqip

Statusi: I Perfunduar
Sezonet: 1/1
Viti i Prodhimit: 2014 - 2014
Perditesimi i fundit: 18.10.2015
Titulli Origjinal Le Mani Dentro la Citta

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit Ne Duart e Krimit me titra shqip, si dhe per te reja nga te tjere seriale italiane me titra shqip!

Statusi: I Perfunduar

Origjinal: Le Mani Dentro la Citta me titra shqip

Viti: 2014 - 2014

Advertisment / Reklame

Aktoret: Simona Cavallari , Giuseppe Zeno, Ninni Bruschetta , Marco Rossetti.

Pershkrim i shkurter:

Nje vajze e re gjendet e vdekur nga komisaria Viola Mantovani, ne periferi te Milanos. Ne dukje, nje vdekje nga overdoza, gjithçka ndryshon kur ne skenen e krimit futet komisari Benevento, i cili mendon se vajza eshte vrare nga familja e Marruzove, nje prej pjesetareve me te fuqishem te mafies Ndrangheta ne Lombardi.

Nisur edhe nga motive personale, Beneventoja kerkon te kape Marruzot, dhe arrin te fitoje mbeshtetjen e skuadres se Mantovanit, duke nisur nje lufte te ashper me mafien e Milanos. Por me kohe ata do te zbulojne se Marruzot dhe Ndrangheta bejne shume me shume se trafikim droge ne Milano, pasi kane korruptuar politikane dhe kane ngritur skema per pastrim parash.

Lexo me shume...

Ne Duart e Krimit Episodi ...

 • Ne Duart e Krimit Episodi 12
 • Ne Duart e Krimit Episodi 11
 • Ne Duart e Krimit Episodi 10
 • Ne Duart e Krimit Episodi 9
 • Ne Duart e Krimit Episodi 8
 • Ne Duart e Krimit Episodi 7
 • Ne Duart e Krimit Episodi 6
 • Ne Duart e Krimit Episodi 5
 • Ne Duart e Krimit Episodi 4
 • Ne Duart e Krimit Episodi 3
 • Ne Duart e Krimit Episodi 2
 • Ne Duart e Krimit Episodi 1
1