Shiko me titra shqip

Statusi:
Sezonet:
Viti i Prodhimit: -
Perditesimi i fundit: 25.05.2017
Titulli Origjinal

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit , si dhe per te reja nga te tjere seriale turke!

Statusi:

Origjinal:

Viti: -

Advertisment / Reklame

Aktoret: Bennu Yıldırımlar , Songül Öden , Deniz Ugur , Ceyda Düvenci , Özge Özder , Serhat Tutumluer

Pershkrim i shkurter:

Handani kishte nje jete te mrekullueshme ne dukje, por nje dite ajo zbulohet e vdekur. Mendohet se ajo ka vrare veten. Mikeshat e saj te ngushta zbulojne ne garderoben e saj nje shenim, ku shruhej: "I di sekretet e tua. Do t'ia tregoj te gjitheve". Atyre u lind menjehere dyshimi dhe vendosin te hetojne mbi vdekjen e mikeshes se tyre, pa e ditur se do t'i futeshin nje lemshi te ngaterruar qe do t'u ndryshonte jeten...

Lexo me shume...
loading...

Episodet


    Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/videtmnv/public_html/seriale_me_titra_shqip/universal/pjeset.php on line 5

    Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/videtmnv/public_html/seriale_me_titra_shqip/universal/pjeset.php on line 8