Shiko me titra shqip

Statusi:
Sezonet:
Viti i Prodhimit: -
Perditesimi i fundit: 25.05.2017
Titulli Origjinal

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur pjeset e reja te serialit , si dhe per te reja nga te tjere seriale turke!

Statusi:

Origjinal:

Viti: -

Advertisment / Reklame

Regjizor: G端l Oguz

Aktoret: Cemal Toktas , Mehmet Akif Alakurt , Cansu Dere , Celil Nalcakan.

Pershkrim i shkurter:

Nje vajze 18 vjec me emrin Sila detyrohet te martohet me Aga Boranin. Agai e pranon martesen e detyruar si shkembim nusesh per te shpetuar jeten e motres se vet, Narinit. Silen e genjen familja e saj, per te shpetuar jeten e djalit te tyre (vellait te Siles) qe kishte rrembyer Narinin, motren e Agait. Sila eshte nje vajze me shpirt te lire, e perkeledhur dhe e rritur ne Stamboll. Ajo nuk mund ta duroje kete martese dhe as zakonet e prapambetura dhe mbytese te fshatit te Agait. Ajo do te kerkoje te largohet.

Agai Borani duhet te vendose mes rolit te tij si zbatues i zakoneve dhe drejtues i fisit dhe dhimbshurise e dashurise qe ai ndjen per Silen, qe i kujton gruan e tij te pare, e cila eshte vetevrare nga shtypja e zakoneve dhe nga pamundesia per ti dhene nje djale Aga Boranit. I frymezuar nga dashuria ai do te marre guximin te ndryshoje zakonet dhe rendin e shoqerise ku ai jeton, kundershtuar nga shume burra te pushtetshem te fisit te vet.

Lexo me shume...
loading...

Episodi ...


    Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/videtmnv/public_html/seriale_me_titra_shqip/universal/pjeset.php on line 5

    Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/videtmnv/public_html/seriale_me_titra_shqip/universal/pjeset.php on line 8