Dashuri me Qira me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kiralik Ask
  • Zhanri: romance, komedi, rinor
  • Prodhuar ne vitet: 2015-2017
  • Sezonet: [1-196]
  • Perditesimi i fundit: 18.09.2016
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Metin Balekoglu, Baris Yos, Senol Sonmez

Aktoret: Elcin Sangu, Baris Arduc, Salih Bademci, Sinem Ozturk, Nergis Kumbasar, Levent Ulgen

Pershkrim i shkurter:
Nje histori dashurie qe fillon si loje, por me pas kthehet ne realitet. Do te arrije Defne te permbushe misionin per te cilin eshte paguar, apo Omeri do ta kuptoje lojen? A do te mund t'ia tregoje ajo ndonjehere sekretin dhe a do te arrije ai ta fale? Sa e vertete do te behet kjo dashuri me qira?

Lexo me shume...

Dashuri me Qira me titra shqip Episodi ...