Diamante dhe Dashuri me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kara Para Ask
  • Zhanri: aksion, mister, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2014-2015
  • Sezonet: [1-13], [14-54]
  • Perditesimi i fundit: 20.07.2016
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Ahmet Katiksiz

Aktoret: Engin Akyurek, Tuba Buyukustun, Erkan Can, Saygin Soysal, Burak Tamdogan, Tuvana Turkay

Pershkrim i shkurter:
Omer, nje polic i ri, dhe Elif, vajza e nje familjeje me emer ne qytet, perballen me nje ngjarje tragjike. Dy kufoma te qelluara ne koke gjenden ne te njejten makine. Njera nga kufomat eshte e fejuara e Omerit. Kufoma tjeter eshte babai i Elifit.

Kjo vrasje eshte e lidhur me nje trafik diamantesh dhe nje mafioz te rrezikshem. Fati do ti bashkoje Omerin dhe Elifin kunder tij, por rruges do te zbulojne sekrete te erreta rreth familjeve te tyre...

Lexo me shume...

Diamante dhe Dashuri me titra shqip Episodi ...