Dielli i Dimrit me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kis Gunesi
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2016-2016
  • Sezonet: [1-60]
  • Perditesimi i fundit: 18.09.2016
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Murat Onbul

Aktoret: Sukru Ozyildizi, Asli Enveri, Senay Gurler, Basak Parlak

Pershkrim i shkurter:
Kur dy biznesmene vrasin ortakun brenda kompanise se tyre, deshmitari kyš i vrasjes behet djali i vogel i viktimes. Vrasesit perpiqen te heqin qafe edhe ate ashtu si te atin, por vrasesi i paguar nuk arrin ta beje kete vrasje dhe e dergon djalin e vogel ne arrati. Pas shume vitesh larg, pa qene aspak ne dijeni te origjines se tij, djali me emrin Efe rikthehet tashme i rritur dhe zbulon se ka nje vella binjak. Vellai i tij kishte nisur pune ne kompanine e vjeter te babait te tyre dhe ishte martuar me dashurine e femijerise se Efese.

Me kthimin ne skene te deshmitarit, vrasesit e vertete perpiqen serish te lajne njehere e mire hesapet me te, por kur ata vrasin binjakun e gabuar. Efeja, i cili eshte rritur si nje peshkatar i perulur, vendos te adoptoje indentitetin dhe stilin e jetes se te vellait te tij binjak per t'u infiltruar brenda rrethit qe kishte shkaterruar familjen e tij. Seriali ndjek perpjekjet e Efes per hakmarrje dhe shpagim, si dhe nje dashuri te mohuar qe nga femijeria.

Lexo me shume...

Dielli i Dimrit me titra shqip Episodi ...