Enderr Luleshtrydhesh me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Cilek Kokusu
  • Zhanri: romance, komedi, rinor
  • Prodhuar ne vitet: 2015-2015
  • Sezonet: [1-69]
  • Perditesimi i fundit: 10.09.2016
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Filiz Gulmez Pakman, Adnan Guler

Aktoret: Demet Ozdemir, Yusuf Cim, Ekin Mert Daymaz, Gozde Kaya, Zejnep Tugce Bayat

Pershkrim i shkurter:
Asli eshte nje vajze e re dhe e bukur qe punon ne nje pasticeri dhe i adhuron embelsirat. Kur po shperndante nje embelsire me luleshtrydhe, ajo perfshihet ne nje aksident me makine qe i prish embelsiren. Ai qe po ngiste makinen ishte Buraku, nje donzhan i famshem qe vjen nga nje familje e pasur. Ata fillojne te zihen ne momentin qe perplasen me njeri-tjetrin.

Meqe Aslle nuk arriti dot ta dergonte emblesiren, ate e pushojne nga puna sapo kthehet ne pasticeri. Ajo deshperohet dhe nuk di si te gjeje nje pune tjeter. Ne ate moment shoqja e saj me e mire, Gonxheja, qe punonte ne te njejtin vend me te, pranon nje oferte pune nga nje hotel i madh ne Bodrum. Ajo kembengul qe Asli te shkoje me te qe te fitojne para nderkohe qe punojne atje ne nje periudhe fluksi veror. Diten tjeter pasi shkojne atje, zbulojne qe ai hotel eshte mbyllur. Nderkohe qe ishin te shqetesura se ku do te qendronin, gjejne nje hotel me 5 yje qe kerkonte te punesonte personel te ri. Ato aplikojne per pune atje. Nderkohe Asli nuk e di qe pronari i atij hoteli eshte Buraku, djali te cilin ajo nuk do ta takoje me kurre serish, por jetet e tyre do te perplasen perseri...

Lexo me shume...

Enderr Luleshtrydhesh me titra shqip Episodi ...