Fate te Kryqezuara me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Paramparca
  • Zhanri: drame, familjar
  • Prodhuar ne vitet: 2014-2017
  • Sezonet: [1-31], [32-71], [72-97]
  • Perditesimi i fundit: 26.06.2017
  • Statusi: Aktiv

Regjia: Cevdet Mercan, Altan Donmez

Aktoret: Erkan Petekkaya, Baris Falay, Ebru Ozkan, Mine Tugay, Tolga Tekin

Pershkrim i shkurter:
Jetet e dy njerezve nga sfera te ndryshme nderthuren nga nje aksident. Gylseren, nje vajze e re dhe e varfer, shtatzene, goditet nga nje makine. Makina ishte nisur per ne spital, pasi Dilara, nje grua e pasur ishte duke lindur. Gylserenin e cojne ne spital, aty ku lind dhe vajzen e saj. Foshnjet ngaterrohen dhe i jepen prinderve te gabuar.

Pas 15 vjetesh Gylsereni jeton me vajzen e saj, Hazallin, dhe perpiqet te beje me te miren per ta rritur ate pavaresisht kushteve te veshtira. Nderkohe Dilara jeton me vajzen e saj, Xhansune dhe ka probleme me burrin e saj, Xhihanin. Nje akisdent i rilidh perseri fatet e tyre. Pasi Xhansuja ben aksident doktoret i thone qe ajo nuk eshte vajza biologjike e prinderve te saj pasi ADN-te nuk perputhen dhe ata kuptojne qe foshnjet jane ngaterruar ne lindje.

Lexo me shume...

Fate te Kryqezuara me titra shqip Episodi ...