Gra te Deshperuara me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Mogli a pezzi
  • Zhanri: komedi, mister
  • Prodhuar ne vitet: 2008-2008
  • Sezonet: [1-12]
  • Perditesimi i fundit: 10.08.2016
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Vincenzio Terracciano, Alessandro Benvenuti

Aktoret: Manuela Arcuri, Valeria Milillo, Lorenza Indovina, Eva Grimaldi, Giuliana De Sio

Pershkrim i shkurter:
Seriali ndjek historite komike te 3 shoqeve qe njihen qe nga shkolla fillore dhe qe tanime jane ne prag te te 40-tave. Ato kane te treja jete te ndryshme, por te treja ndajne probleme ne jeten e tyre bashkeshortore. Alice, eshte ndare nga bashkeshorti i saj, qe eshte nje biznesmen i interesuar vetem per parate. Ajo eshte ne kerkim te nje dashurie te re.

Dora duket e lumtur me burrin dhe femijet e saj te vegjel, dhe me punen e saj, por marredhenia e saj me bashkeshortin veshtiresohet kur ata konkurojne per te njejtin pozicion ne pune. Ndersa Sofia kerkon ta gjeje lumturine duke bere nje femije me burrin e saj perpara se te kaloje ne menopauze, por ai mesa duket nuk do t'ia dije per te. Megjithate, nje vrasje ne qytezen e tyre ku ato ngaterrohen papritmas i trondit jetet e tyre...

Lexo me shume...

Gra te Deshperuara me titra shqip Episodi ...