Jete Dashuria nuk do Fjale me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Jete Dashuria nuk do Fjale
  • Zhanri: komedi, romance, rinor
  • Prodhuar ne vitet: 2016-2016
  • Sezonet: [1-24]
  • Perditesimi i fundit: 24.06.2017
  • Statusi: Aktiv

Regjia: Bahadir Ince

Aktoret: Zerrin Tekindor, Burak Sergen, Kursat Alniacik, Melisa Asli Pamuk

Pershkrim i shkurter:
Hajati eshte nje vajze e re qe jeton ne Stamboll me dy miket e saj, Aslin dhe Ipekun. Mamaja e saj vjen papritur nje dite dhe i thote se me urdher te babait te saj, duhet te kthehet ne vendlindje nese nuk gjen pune. Duke shkuar per ne intervisten e punes, ajo perballet me ofendon nje djale, te cilit i terheq vemendjen naiviteti i saj. Gjate intervistes ajo ngaterrohet me Suna Pektash, te ciles i eshte premtuar vendi i punes duke qene vajza e mikut te ngushte te Nexhatit, pronarit te kompanise. Hajati nuk e sqaron kete keqkuptim nga deshperimi i saj per te gjetur nje pune. Ajo caktohet si ndihmes asistente e Muratit, djalit me te madh te Nexhatit. Ēdo te ndodhi mes Muratit dhe Hajatit? A do zbulohet identiteti i vertete i Hajatit, nga Murati dhe te tjeret?

Lexo me shume...

Jete Dashuria nuk do Fjale me titra shqip Episodi ...