Kenga e Pambaruar me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Bitmeyen Sarki
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2010-2011
  • Sezonet: [1-64]
  • Perditesimi i fundit: 24.12.2016
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Yasmin Turkmenli

Aktoret: Bulent Inal, Berguzar Korel, Betul Cobanoglu, Serhat Teoman

Pershkrim i shkurter:
Feraje nuk beson te ditet e bukura, njerezit dhe mrekullite. Qellimi i saj eshte te gjeje djalin e saj, qe ia kane marre me force 8 vjet me pare. Megjithese punon si kengetare ne nje klub nate, ajo vazhdon te jete e pafajshme. Ajo eshte e bukur, e re dhe nje vajze e ndershme ne nje bote te veshtire dhe te erret. Nje dite, per te shpetuar vendin e saj te punes, pranon ftesen per darke ne nje jaht luksoz te nje biznesmeni te fuqishem. Darka nuk shkon sipas planit dhe Feraje hidhet ne det.
Ajo shpetohet nga Jamani. Ky aksident qe eshte fillimi i shpreses per nje dashuri te madhe, ndryshon jeten e Jamanit dhe te Ferajes. Ne kete histori dashurie do te shihni dashurine e veshtire mes Jamanit dhe Ferajes, qe jane bere per njeri-tjetrin, por qe vijne nga dy bote te ndryshme. Si do te reagoje Jamani kur te marre vesh qe Feraje eshte kengetare ne nje klub nate? Do t'i rezistoj dashuria e Jamanit dhe Ferajes sekretit te se shkuares se saj? Do ta gjeje Feraje djalin e saj?

Lexo me shume...

Kenga e Pambaruar me titra shqip Episodi ...