Korleone me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Il Capo dei Capi
  • Zhanri: biografi, mafia, drame
  • Prodhuar ne vitet: 2007-2007
  • Sezonet: [1-6]
  • Perditesimi i fundit: 01.07.2016
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Enzo Monteleone, Alexis Sweet

Aktoret: Claudio Gioč, Daniele Liotti, Simona Cavallari, Marco Leonardi, Salvatore Lazzaro

Pershkrim i shkurter:
Seriali ndjek historine e bosit mafioz Salvatore Rina, i njohur me nofken Toto. Ai tregon historine e tij prej fillimit, se si ai u ngrit i lodhur nga jeta ne skamje ne vendlindjen e tij ne Korleone te Sicilise per t'u bere nje nga njerezit me te fashem dhe me te pushtetshem ne boten e krimit italian te viteve '50-'60.

Lexo me shume...

Korleone me titra shqip Episodi ...