Mbreteresha e Nates me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Gecenin Kralicesi
  • Zhanri: aksion, drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2016-2016
  • Sezonet: [1-47]
  • Perditesimi i fundit: 02.12.2016
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Durul Taylan, Yagmur Taylan

Aktoret: Meryem Uzerli, Murat Yildirim, Ugur Polat, Funda Eryigit, Deniz Celiloglu

Pershkrim i shkurter:
Selin eshte vajza e parfumeve qe bie ne dashuri me turistin turk, Kartall. Nje dashuri e çmendur dhe dite pasionante ne çift me nje premtim qe nuk mbahet. Nje martese e fshehte dhe nje femije qe vjen ne jete. A do te takohen me Kartall dhe Selin pas ndarjes? A do ti bashkoje serish fati te dy? A do te jete aq e forte dashuria e tyre sa ata te ribashkohen?

Lexo me shume...

Mbreteresha e Nates me titra shqip Episodi ...