Medcezir me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Medcezir
  • Zhanri: drame, rinor, komedi
  • Prodhuar ne vitet: 2013-2015
  • Sezonet: [1-38], [39-77]
  • Perditesimi i fundit: 16.09.2016
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Ece Yorenc

Aktoret: Cagatay Ulusoy, Serenay Sarikaya, Baris Falay, Mine Tugay, Taner Olmez, Hazar Erguclu

Pershkrim i shkurter:
Jaman qe jeton ne nje lagje te varfer te Stambollit, te quajtur Tozludere, arrestohet dhe futet ne burg pasi vellai i tij vjedh nje makine. Ai njihet me nje avokat te pasur, Selim Serez, qe e sheh qe Jamani eshte i pafajshem dhe kerkon ta ndihmoje. Ai i ofron nje pune ne shtepine e tij dhe nese i pelqen te qendroj aty. Jamani pranon dhe duke mbajtur mbi shpine te shkuaren, hyn ne nje ambient te ri qe do te jete me i veshtire se ai qe kishte ne Tozludere.

Lexo me shume...

Medcezir me titra shqip Episodi ...