Ne Duart e Krimit me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Le Mani Dentro la Citta
  • Zhanri: drame, krime, mafia
  • Prodhuar ne vitet: 2014-2014
  • Sezonet: [1-12]
  • Perditesimi i fundit: 18.10.2015
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Alessandro Angelini

Aktoret: Simona Cavallari, Giuseppe Zeno, Ninni Bruschetta, Marco Rossetti

Pershkrim i shkurter:
Nje vajze e re gjendet e vdekur nga komisaria Viola Mantovani, ne periferi te Milanos. Ne dukje, nje vdekje nga overdoza, gjithÁka ndryshon kur ne skenen e krimit futet komisari Benevento, i cili mendon se vajza eshte vrare nga familja e Marruzove, nje prej pjesetareve me te fuqishem te mafies Ndrangheta ne Lombardi.

Nisur edhe nga motive personale, Beneventoja kerkon te kape Marruzot, dhe arrin te fitoje mbeshtetjen e skuadres se Mantovanit, duke nisur nje lufte te ashper me mafien e Milanos. Por me kohe ata do te zbulojne se Marruzot dhe Ndrangheta bejne shume me shume se trafikim droge ne Milano, pasi kane korruptuar politikane dhe kane ngritur skema per pastrim parash.

Lexo me shume...

Ne Duart e Krimit me titra shqip Episodi ...