Nje Pjese e Imja me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kaderimin Yazildigi Gun
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2014-2015
  • Sezonet: [1-102], [103-160]
  • Perditesimi i fundit: 30.01.2017
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Sadullah Senturk, Ulas Inac

Aktoret: Ozcan Deniz, Hatice Sendil, Begum Kutuk Yasaroglu, Gurbey Ileri, Goncagul Sunar

Pershkrim i shkurter:
Nje familje e pasur po pret nga djali i madh lindjen e nje trashegimtari. Kur ata zbulojne se gruaja e tij ka veshtiresi per te mbetur shtatzene, ata gjejne nje mundesi per te biresuar djalin e nje vajze te quajtu Elif. Ajo eshte ne nevoje te madhe per para dhe u mashtrohet lehtesisht prej tyre.

Kur ajo zbulon se ajo eshte ne fakt nena biologjike e foshnjes ajo lufton per ta rimarre ate. Gjerat komplikohen edhe me tej nga dashuria qe lind mes Elifit dhe te djalit te madh te familjes, ndersa familja e fuqishme do te luftoje perseri dhe te refuzoje ta dorezoje trashegimtarin e tyre. A do te arrije Elifi te marre femijen e saj? Sa larg mund te shkoje ajo si nene ne kerkim te birit te saj?

Lexo me shume...

Nje Pjese e Imja me titra shqip Episodi ...