Pablo Eskobar Padroni i se Keqes me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Pablo Escobar: El Patron del Mal
  • Zhanri: drame, histori, mafia
  • Prodhuar ne vitet: 2012-2012
  • Sezonet: [1-74]
  • Perditesimi i fundit: 12.07.2016
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Carlos Moreno, Laura Mora

Aktoret: Andrés Parra, Angie Cepeda, Vicky Hernández, Cecilia Navia, Nicolás Montero

Pershkrim i shkurter:
Nje biografi e Lordit te Madh te Droges, Pablo Escobar, dhe jetes se tij ne Kolumbi. Si nisi jeta e tij, karriera e tij kriminale, perfshirja e tij ne politike, etj, deri ne fundin e tij ne duart e Policise Kombetare te Kolumbise. Historia perqendrohet ne kontradikten e Eskobarit per tu shfaqur si nje bashkeshort i mire, njw qytetar Kolumbian, i drejte dhe virtuoz, nje politikan i majte, mbeshtetes i te varferve, ndersa ne anen tjeter ai eshte nje mafioz i fuqishem dhe shume i pasur, qe kerkon gjithnje e me shume pushtet dhe para.

Lexo me shume...

Pablo Eskobar Padroni i se Keqes me titra shqip Episodi ...