Skuadra Antimafia me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Squadra AntiMafia - Palermo Oggi
  • Zhanri: aksion, krime, drame
  • Prodhuar ne vitet: 2009-2017
  • Sezonet: [1-6], [7-14], [15-24], [25-34], [35-44], [45-54], [55-64], [65-74]
  • Perditesimi i fundit: 03.10.2015
  • Statusi: Sez. 1 - I Perfunduar

Regjia: Pietro Valsecchi

Aktoret: Giulia Michelini, Paolo Pierobon, Giordano De Plano, Marco Bocci

Pershkrim i shkurter:
Klaudia Mares, zevendese kuestore e Skuadres se Romes, thirret ne Palermo nga miku i saj Stefano, per hetimin e zhdukjes se nje inxhinieri telekomunikacioni. Stefano vritet para syve te saj pa mundur ti flase per ate qe kishte zbuluar. Klaudia ze vendin e tij si drejtuese e Duomos, dhe grupi fillon te hetoje per vrasjen e Stefanos si dhe per zhdukjen e djalit te nje idustrialisti me emer.

Lexo me shume...

Skuadra Antimafia me titra shqip Episodi ...