Stina e Qershive me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kiraz Mevsimi
  • Zhanri: romance, komedi, rinor
  • Prodhuar ne vitet: 2014-2015
  • Sezonet: [1-138], [139-161]
  • Perditesimi i fundit: 18.09.2016
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Eda Teksoz, Asli Kahraman

Aktoret: Serkan Cayouglu, Ozge Gurel, Nilperi Sahinkaja, Daghan Kulegec, Nihal Isiksacan

Pershkrim i shkurter:
Ejky eshte nje vajze e re dhe ben nje jete modeste me mamane dhe vellane e saj. Ajo eshte nje dizenjuese e zonja, qe shkon ne universitet. Ajo ka qene e dashuruar me Meten qe nga femijeria. Ejku nuk e ka gjetur kurre kurajon t'ia shprehe ndjenjat e saj dhe e ka mbajtur te fshehte dashurine e saj nga Mete. Ajazi, nga ana tjeter, eshte nje arkitekt i famshem qe punon bashke me Meten. Ai eshte i ri, i pashem, arrogant dhe donzhuan. Nuk del kurre me te njejten femer 2 here. Ajazi eshte dhe djali i nje prej dizenjueseve me te famshme, per te cilen Ejku enderron te punoje. Rastesisht Ejku dhe Ajazi njihen me njeri-tjetrin. Nderkohe Mete bie ne dashuri me Shejmane, shoqen e femijerise se Ejkyse, qe te te vertete eshte xheloze per te.

Kur Ejky zbulon se e ka humbur dashurine e saj te femijerise pa ia shprehur ndienjat, ajo vendos te distancohet dhe te perpiqet ta harroje. Me pas ajo e gjen veten ne nje situate te cuditshme kur letra e saj e dashurise dergohet ne zyren e Metes, dhe merret nga Ajazi. Tani Ejky duhet te sillet sikur ajo eshte e dashuruar me Ajzain dhe ata duhet te luajne rolin e te dashuruarve. Nga kjo histori e rreme fillojne te lindin dhe ndjenja te reja. Do te arrije Ejkyja te harroje dashurine e saj te femijerise dhe te bjere ne dashuri me Ajazin? Do ta gjej Ajazi dashurine e tij te vertete pasi ka dale me shume vajza?

Lexo me shume...

Stina e Qershive me titra shqip Episodi ...